Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “I Besova” Nga Greta Koçi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[20-02-2016]
Këngëtarja nga Shqipëria, Greta Koçi sapo ka publikuar këngën e saj më të re me klip të titulluar "I besova".Muzika është realizuar nga GM Studio e ndërsa tekstin e këngës e ka shkruar Gold Ag, artisti me të cilin po bashkpunon tash e disa projekte.

Kënga është ritmike dhe po pëlqehet, edhe videoklipi gjithashtu vjen mjaft i freskët i punuar nga MAX Production.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Greta Koçi - I Besova [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet