Më mbaj mend (për 1 muaj)


Greta Realizon Klipin E Ri “Sjena Ni Moti”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
[19-04-2016]
“Sjena ni moti” mban titullin kënga e re e këngëtares, e cila do të vijë e realizuar me videoklip, xhirimet e të cilit tashmë kanë përfunduar. Greta ka paralajmëruar publikun e saj së ky projekt do të publikohet të premten në orën 14:00, duke publikuar edhe një pjesë të videoklipit.Ky projekt vjen pas atij të titulluar “I besova” të publikuar dy muaj më parë, i cili hasi në disa probleme që në fillim duke u hequr e kthyer më pas në “Youtube”.
 (Telegrafi)

      Greta Koçi - Sjena Ni Moti [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet