Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “S’jena Ni Moti” Nga Greta Koçi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12
[22-04-2016]
Greta Koçi ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. “S’jena ni moti” mban titullin kënga, të cilën e solli të realizuar me videoklip.Kënga është prodhim i reperit Mozzik dhe ZZap & Chriss. Ky është projekti i dytë i këngëtares për këtë vit, pas atij të titulluar “I besova”, të cilin e solli gjatë muajit shkurt. (Telegrafi)

      Greta Koçi - Sjena Ni Moti [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet