Më mbaj mend (për 1 muaj)


Greta Koçi - Zemra Per Ty Ndal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Per Ty Ndal".
3. Video është e këngës "Zemra Per Ty Ndal", por nuk këndohet nga Greta Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Greta Koçi - Zemra Per Ty Ndal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Adrian Hila

Këngë e albumit:

"9 Hite 6 Princesha"

Këngë e albumit:

"Mos Shiko Tjetër"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00nata me tremb
dita m'verbon
shiu sme lag
djelli sme ngroh
kur ti nuk je
as un nuk jam

aaaaaa mmmm

dua pa fund doren ta preeeek
ne trupin tend do prehem lehte
kur ti nuk je eee uuuuu
as un nuk jam aaaaaa
hej aaaaaaaa eeeee

behu zjarr te digjem dhe une
behu enderr merrme ne gjume
behu er' e sillma nje fljal', zemra per ty ndal
behu diell te lindem me ty
behu enderr te flihem me ty
behu er' e sillma nje fjal' zemra per ty ndal

naj naj naj naannnna naj naj ttooooto
behu zjarr te digjem ...


Ky tekst u dërgua nga Is
Më Shumë Këngë Nga Greta Koçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet