A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Greta Koçi - Do Te Me Shaj Nena


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Do Me Shaj Nena"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2009


Sa herë nisem, shkoj në krua
Bukuroshi më pret mua
Kur një ditë seç u ngatrrua
Tek burimi u rrëzua

Zgjata dorën mu tek shtema
Seç më shkau këmba brenda
Çfarë të gjeti a s’më thua
Përse vallë po qesh me mua

Ref. 2x
Ububububu do të më shaj nëna
Si t’ia bëj djalo më pytsh ëma
Si t’ia bëj a nuk më thua
S’do t’më shohësh më në krua

(2x)
U bënë ditë që s’vi në krua
Bukuroshi më pret mua
Se qu ngrita si nga h’era
Ç’do më gjet jashtë tek dera

Po ta mari vesh dhe nëna
Ta dish mirë do t’më mbyll brenda
Nëse do t’më shohësh mua
Pritmë se do t’vi në krua

Ref. 4x
Ububububu do të më shaj nëna
Si t’ia bëj djalo më pytsh ëma
Si t’ia bëj a nuk më thua
S’do t’më shohësh më në krua


Ky tekst u dërgua nga  gzimi   gzimi96   saramk
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019