Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Koçi - Me Ke Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

E di e pame edhe nje here me shume do ti do ti
E di pame edhe nje here te dyte
do ti do ti
Jo s'do ndihesh vetem
me thuaj ma jep jeten
A ndjej shume mall per ty
Jo s'do ndihesh vetem uououououou

Ref:
Me ke mua vetem mua me ke
me kee
me ke mua vetem mua me ke
me kee
me ke mua vetem mua me ke
me kee
me ke mua vetem mua me ke
me kee

E di e pam edhe ket here me shume me do ti do ti
Jo s'kam me fryme
kur e di se ti nuk je pran meje meje
Jo s'do ndihesh vetem
me thuaj ma jep jeten
A ndjej shume mall per ty
Jo s'do ndihesh vetem uououououou

Ref:
Me ke mua vetem mua me ke
me kee
me ke mua vetem mua me ke
me kee

ooo ooo ooo ooo oooo o oooo

Me ke mua vetem mua me ke
me kee
me ke mua vetem mua me ke
me kee
me ke mua vetem mua me ke
me kee
me ke mua vetem mua me ke
me kee
Greta Koçi
Publikimi: 01/12/2010


Greta Koçi - Me Ke Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ke Mua".
3. Video është e këngës "Me Ke Mua", por nuk këndohet nga Greta Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Koçi:


Komente 0