A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Greta Koçi - Aman


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/02/2019

2019-02-02T12:00:40

Music:

Anxhelo Koci

Video Production:

Black Fish Entertainment


Jo s'po besoj që mu largove,
kur ti e din se jam pa faj
e me shpirt çdo ditë unë shuhem nahh
kur ajo vetëm të ka.

[REF.:]
Në shpirt të mbaj, të mbaj
besomë të mbaj, të mbaj
zemra jeme, jeta jeme,
në shpirt të mbaj, të mbaj
dhe pse më s'të kam
zemra jeme AMAN

[2x:]
Me shpirt prapë të du,
zemra mu coptu
dhe pse s'je me mu,
s'mundem me t'harru

[2x:]
S'të kam unë ty, s'të kam
dhe zemrën ma more ti
ngadalë ngadalë

[REF.:]
Në shpirt të mbaj, të mbaj
dhe besomë të mbaj, të mbaj
zemra jeme, jeta jeme,
në shpirt të mbaj, të mbaj
dhe pse më s'të kam,
zemra jeme AMAN

[2x:]
Me shpirt prapë të du,
zemra mu coptu
dhe pse s'je me mu,
s'mundem me t'harru

[2x:]
na na na nahh nahh
na na nahh nahh nahhh
na na nihh na na
na na na naa naa...

e-Cards (2)

2019-02-09 23:17:31
Me shpirt prap te du,
zemra mu coptu
Dhe pse nuk je me mu,
S'mundem me t'harru
2019-02-09 10:13:06
Në shpirt të mbaj, të mbaj
Besomë të mbaj, të mbaj
Zemra jeme, jeta jeme
Në shpirt të mbaj, të mbaj
Dhe pse më s'të kam
Zemra jeme AMAN

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019