Më mbaj mend (për 1 muaj)


Greta Koçi - Dola N’Penxhere

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dola N’Penxhere".
3. Video është e këngës "Dola N’Penxhere", por nuk këndohet nga Greta Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Greta Koçi - Dola N’Penxhere  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Teksti:

Armand Trebicka

Orkestrimi:

Edlir Begolli

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

15/10/2020

2020-10-15T16:00:13+00:00REF.:
Dola ne penxhere
Synin kur ta pash
Je e imja - m'the
Jam e jotja - t'thash
Je e imja - m'the
Jam e jotja - t'thash
Pergjithmone me ke
Me e gzu jeten bashke

çka t'ka bo djal kjo belholla
Synin e ke kthy
Kur me pe, zemren ta mora
Jam kismet per ty

E jam kismet per ty
Aman, aman
Jam kismet per ty
Per ke bien keto tupana
Per mu e per ty

REF.:
Dola ne penxhere
Synin kur ta pash
Je e imja - m'the
Jam e jotja - t'thash
Je e imja - m'the
Jam e jotja - t'thash
Pergjithmone me ke
Me e gzu jeten bashke

Ktu me ke o djal dhe neser
Do dal ty me t'prit
Ah sa shume te don kjo zemra
Nuk e paskam dit

E nuk e paskam dit
Aman, aman
Nuk e paskam dit
Hajde zemer se mu lala
Per ty me ka rrit

Kur te kam ty prane
Dita m'duket ore
Sa lezet na paska zemer
Kjo unaze ne dore

REF.:
Dola ne penxhere
Synin kur ta pash
Je e imja - m'the
Jam e jotja - t'thash
Je e imja - m'the
Jam e jotja - t'thash
Pergjithmone me ke
Me e gzu jeten bashke


Ky tekst u dërgua nga  Albafi2318

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Greta Koçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet