A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Greta Lazri - S'më Bëhet Vonë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

(0) 🆕

15/07/2017

2017-07-15T17:50:08


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'më Bëhet Vonë" kënduar nga Greta Lazri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Greta Lazri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstinteksteshqip.com © 2007 - 2018