Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Zani - Mos Na Lont Zoti Pa Kong Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Bie klarineta moj
bije nji qemone
o mir se te gjeta moj
ti o kong tirone

lezet na paska moj
kur u knoka konga
na e do shpirti moj hajde
na e do zemra

Ref:
Kendojm ne dasma moj
e ne per sebepe
gjith telat e zemres moj
ti se cna i gjete

kendon i riu moj
te kendon dhe plaku
kur hyn ne deje moj
flak na ndizet gjaku

O kend tirone moj
sa her te kendova
dhimbjet dhe gezimet moj
me ty i kalova

mi zbut dhe hallet moj
ti me dhe dashni
o kend tirone moj
kanfg e shpirtit tim

Ref:
Kendojm ne dasma moj
e ne per sebepe
gjith telat e zemres moj
ti se cna i gjete
Greta Zani
Publikimi: 22/03/2012


Greta Zani - Mos Na Lont Zoti Pa Kong
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Na Lont Zoti Pa Kong".
3. Video është e këngës "Mos Na Lont Zoti Pa Kong", por nuk këndohet nga Greta Zani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Zani:


Komente 0