Grido
  • Vendlindja:
  • Burrel 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  38
Këndon kryesisht: hip-hop

Grido është këngëtar. Ne vitin 2013, ai shkoi ne Angli ku u mor me muzike.

Më datë 30 Mars 2018, Grido publikon videoklipin "Designer" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës.

Më datë 20 Maj 2018, Grido publikon videoklipin "Cocaina", në bashkëpunim me B.O.K.

Më datë 6 Gusht 2018, Grido & Romeo publikojnë videoklipin "Bonita".

Më datë 11 Nëntor 2018, Grido publikon videoklipin "Vllazen" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës.

Më datë 1 Shkurt 2019, Grido publikon videoklipin "Selfmade".

Më datë 20 Mars 2019, Grido publikon videoklipin "On Top".

Rony Rag ka njoftuar se do publikojë së shpejti videoklipin "Si Familje", në bashkëpunim me Gridon.

Më datë 3 Qershor 2019, Rony Rag & Grido publikojnë videoklipin "Si Familje".

Më datë 31 Gusht 2019, Grido publikon videoklipin "Per Ty", në bashkëpunim me Kei Sin.

Më datë 16 Tetor 2019, Grido publikon videoklipin "Mylluni Ne Lagje".

Më datë 6 Nëntor 2019, Grido publikon videoklipin "Skandale". Teksti i këngës u shkrua nga Grido.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera