Live Video

Grifshat - E Kthjellet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/09/2012

2012-09-24T21:58:23

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2012
Mjafton te jesh e kthjellet
te shohesh pjesen gri te jetes
Mjafton te jesh e hapur
te prekesh pjesen gri te jetes

Ç'eshte jeta pa diell
pa dashuri s'mund te jetosh
e kthjellet mes lotesh

Nje moment eshte si nje jete
vetem nese dashuron
po mesoj une te jetoj
se mes lotesh te dua
si uji, si dielli,
si drita qe endrren gri largon
mes lotesh te dua
dhe çdo moment eshte si nje,
nje jete e kthjellet

Mjafton te jesh e kthjellet
te shohesh diellin, eshte me afer
Mjafton te zgjedhesh rrugen
nje jete fillon mengjesin tjeter
pa njerez te vegjel qe asnjehere nuk dashurojne

po eci e kthjellet

Nje moment eshte si nje jete
vetem nese dashuron
po mesoj une te jetoj
se mes lotesh te dua

Nje moment eshte si nje jete
vetem nese dashuron
po mesoj une te jetoj
se mes lotesh te dua

Ç'eshte jeta pa diell
pa dashuri s'mund te jetosh
te dua si dielli,
si drita qe endrren gri largon

po eci e kthjellet...


Më Shumë Këngë Nga Grifshat: