Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Fëmijët

O Ju Femije

O ju femije
ne mbare boten sa jeni?
une nuk e di
po te njejtat endrra kemi

Ecim,luajme dhe mesojme
me prinderit prane perhere
dhe jeten do ta jetojme
me ju ne zemer kurdohere

- poezi nga Griselda Aliaj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  57

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet