Tema: Poezi Për Fëmijët


O Ju Femije

O ju femije
ne mbare boten sa jeni?
une nuk e di
po te njejtat endrra kemi

Ecim,luajme dhe mesojme
me prinderit prane perhere
dhe jeten do ta jetojme
me ju ne zemer kurdohere

- Poezi nga Griselda Aliaj{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 3