A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

GRMV - Rreka  (Feat. Pronto)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/01/2018

2018-01-31T19:00:00

Reff(x2)
Un sdu shok, un du rreka
N oldschool i du treja
Perpjet qelet dera
I la qek kur vje vera
Si du tbardha i du tzeza
Muzik per havera
Pullup hetera
Tom Ford po vje era

GRMV

Mos em vet moo oo
Maica vet moo oo
Ty nuk qek moo oo
Ma qo ni check aa a
Qanta pare plot
Teshat Martini klas
Dhipi lagt pi hi not
Jetona sot per sot
Jam air si NIKE
Syt i kom si Chinese
Msheh me dhipin ma tmir
Po msheh me ni ALPINE
Un po nina si the bos bos bos
Call me the trap god god
Trapi Shqip esht out out now
?
Reff(x2)
Un sdu shok un du rreka
N oldschool i du treja
Perpjet qelet dera
I la qek kur vje vera
Si du tbardha i du tzeza
Muzik per havera
Pullup hetera
Tom Ford po vje era

PRONTO

???...???

Reff(x2)
Un sdu shok un du rreka
N oldschool i du treja
Perpjet qelet dera
I la qek kur vje vera
Si du tbardha i du tzeza
Muzik per havera
Pullup hetera
Tom Ford po vje era


Lyrics submited by ФязsтKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019