Më mbaj mend (për 1 muaj)


Grof - Hala

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hala".
3. Video është e këngës "Hala", por nuk këndohet nga Grof.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Grof - Hala  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Teksti:

Grof

Komente

Asnjë Koment

05/10/2019

2019-10-05T18:00:00+00:00nervat e holla
mi qa drrasa
spo muj mu mbrojt
spom bin masa
tu i kap kto
qe jon tvogla gjasa
arsyeja me mu
sju shiten gazat
shkronjat me zingjita
fjalorin e paster
qeren relax
se pom nice masazhen
dajt ala nervoz
se kan zgjidh qashtjen
ditari u mush
u duft me ndrru faqen(eii)
kesh do dit nvill
un kesh me taksi
ajo erdh me jeep
mtha po doket veni njejt
si asi me shit
i thash dont worry
cunat win ktu veq me pi ( kllikaa )
ala undercover
mpysin pse spallitesh
ti munsin e ki
grof pse spo shitesh
keni bo lek
pse spo prishesh(what?)
why you saying that bill
njejt swagi
njejt veni,qyteti
hala,hala
njejt shoki
njejt femna
njejt nrrug o
hala hala
hala jom qaii
nuk o puna me ndrru
krejt njejt o per mu
hala,hala
kurgjo hala ska ndrru
pse une me ndrru
hala,hala
nuk o puna me ndrru
krejt njejt o per mu
hala,hala
kurgjo hala ska ndrru
pse une me ndrru
hala,hala
ky i njejti
qe e shajten
e sun e bajten kurr
aj qe i prejti
e se dashten
se gjeth ju kan tut
pom shkojn per k@ri
se jom msu une me fol me burr
e sun foli me kta
se sjom msu une mu ul me kurw
thirri sa don
aj i bjen krejt
une jom me ato
amo muj me zgjedh
me sa muj me flejt
me sa muj me kcy
me cilin me pi
e me sa mu...
jo skoka njejt
kurgjo skoka njejt
mem fal
po i dont give a sh!t
i boj kto krejt
apet te une jom i njejt (hala)
nuk o puna me ndrru
krejt njejt o per mu
hala,hala
kurgjo hala ska ndrru
pse une me ndrru
hala,hala
nuk o puna me ndrru
krejt njejt o per mu
hala,hala
kurgjo hala ska ndrru
pse une me ndrru
hala,hala


Ky tekst u dërgua nga Andi Krasniqi
Më Shumë Këngë Nga Grof:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet