Më mbaj mend (për 1 muaj)


Grof - Gunna
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gunna".
3. Video është e këngës "Gunna", por nuk këndohet nga Grof.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Grof - Gunna  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

06/01/2021

2021-01-06T17:00:22+00:00Teksti:
Gunna, gunna keni ni per per Grofin
Gunna, gunna tu festu na shofin
Gunna, gunna coje nalt ti doren
Coje nalt ti goten vec per inat cuz I put my gun out

Gunna, gunna keni ni per per Grofin
Gunna, gunna tu festu na shofin
Gunna, gunna coje nalt ti doren
Coje nalt ti goten vec per inat cuz I put my gun out

Grofi a ka e lun hajde tash pe gjujm
10 zemra en muj do mangupa hejtera
Sdihet tamam se ca dun do modele
Xheloze vec per veti em dun

Jam me ni kopsht pa bese lule me ngjyra pa ere
Lule tbukra me therra lutna kur ti kapi mem ther
Me lon gjakun me rrjedh me pa kta se sjan te njejt
Lule qe nuk jetoj dhe me i pkut e kan ngjyren e njejt

I don't love that h03 ae don pak show so we gang with shok
A do me u kap ne sjemi ne tnjejten valle sesht e njejta shot
Jemi ne te njejtat ujra sjemi ne tnjejten flow
Don't hate my bro hajde bojm lek bashk perfitojm
E nfun e cojm ka 1 got

Gunna, gunna keni ni per per Grofin
Gunna, gunna tu festu na shofin
Gunna, gunna coje nalt ti doren
Coje nalt ti goten vec per inat cuz I put my gun out

Gunna, gunna keni ni per per Grofin
Gunna, gunna tu festu na shofin
Gunna, gunna coje nalt ti doren
Coje nalt ti goten vec per inat cuz I put my gun out

Im done kohe tu u rujt cili i pari mem gjujt
Gunna on me ja nisa edhe un me lujt
Mrena snalna me do qjan tmira tbukra
Me na runna rap in streets h03sin giz
Nji heker nbrez ty po tbien nbrek
Tu prit en furre per me dal byrek
Kuq e zi my flag ti mos ma prek

[...]

Gunna, gunna keni ni per per Grofin
Gunna, gunna tu festu na shofin
Gunna, gunna coje nalt ti doren
Coje nalt ti goten vec per inat cuz I put my gun out

Gunna, gunna keni ni per per Grofin
Gunna, gunna tu festu na shofin
Gunna, gunna coje nalt ti doren
Coje nalt ti goten vec per inat cuz I put my gun out


Ky tekst u dërgua nga L.B
Më Shumë Këngë Nga Grof:


Komente mbi këtë këngë