A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Prizren 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 22
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Groff is a popular singer of Hip-Hop music. Më datë 12 Mars 2016, Groff publikon videoklipin "All Day"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

SK

Tensioni G

Simba

Blasta

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Gentrit Sopjani

Vig Poppa

Gent Fatali

Dardan Osmanollaj

Gold Mc


Tags: Groff, Koral Kryeziu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019