Grupi Bilbili
Grupi Bilbili

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Grupi Bilbili është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike. Marrësa: Piro Latifi Lushi Keraj Kthyes: Sinan Gjoleka Hedhës: Mirjan Agaraj Iso: Trifon Malaj, Dashi Aliko, Fatjon Isufaj...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0