Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Grupi Folklorik Gollaku, Halil Bytyqi & Naim Krasniqi - Ismet Jusufi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/10/2014

2014-10-14T07:32:20+00:00

Më Shumë Nga

Naim Krasniqi (Rapsod)

Më Shumë Nga

Halil Bytyqi

Këngë e albumit:

"Dasma Ne Gollak Me Krismat E Lirise"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ismet Jusufi" kënduar nga Grupi Folklorik Gollaku, Halil Bytyqi & Naim Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Grupi Folklorik Gollaku, Halil Bytyqi & Naim Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Grupi Folklorik Gollaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet