Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi I Femijeve Kromatika

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Grupi I Femijeve Kromatika është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 18 Shkurt 2020, Grupi I Femijeve Kromatika publikojnë videoklipin "Balade Per Adem Jasharin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hepsy Junior

Picirruket

Grupi 3D

Fantastico Band

Xixëllonjat

Thuthuruket

Hakerat

Boom Team

Metila's MFE

Turgut Ozal College

Tags: Grupi I Femijeve Kromatika, Kursi Muzikës Kromatika, Kromatika


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet