Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Grupi Opari

Nuk ka akoma asnjë votë

Grupi Opari është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kenga Lapardhiote

Bilbilat E Vrionit

Djemte E Mallakastres

Djemte E Vjoses

Ere E Tepelenes

Miqesia E Gramshit

M.G.G

North-West Side

Proka

Old Crew

Tags: Grupi Opari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet