Më mbaj mend (për 1 muaj)

The Daggs - Lumturi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lumturi" kënduar nga The Daggs.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN
Grupi Shega
Publikimi: 11/05/2020
Muzika: Grupi Shega
Videoclip: Alessandro Ferrantelli, Vincenzo Pipitone (Drita Tour - Calabria, 2018)
Lyrics By Pasquale Renda (“Një Ëndërr” Taken From Shtegu, Mondo Albanese, 1984)
Produced By Fabio Rizzo And The Daggs
Recorded And Mixed By Fabio Rizzo At Indigo (Palermo)
Mastered By Andrea De Bernardi At Eleven Mastering (Busto Arsizio, Va)The Daggs - Lumturi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lumturi".
3. Video është e këngës "Lumturi", por nuk këndohet nga The Daggs.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Grupi Shega:


Komente 0