Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Grupi X & Aleksandër Gjoka - Ringu  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1999

1999-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Aleksandër Gjoka

Këngë e albumit:

"Dite Dimri"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ringu" kënduar nga Grupi X & Aleksandër Gjoka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Grupi X:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet