Më mbaj mend (për 1 muaj)

GT - Na Bim Hit (Feat. G-Fighter)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Yeah yeah Gt izzlle Fight
Yeahh Prru Yeah Po po Popopo Prru prru yeah Prreeh

Ref/2x

Vina se na krejt qka kem e bina bim sa her vina ti nclub na nin na nin aa Jem tpart edhe krejt e din e din Mitrovic ferizaj prishtin prishtin

GT

Kur o puna per hip hop un spritoj mi hi fellit ushqehna n'migrofon edhe pse kom trupin e njerit i marum me rreze tdiellit boj drit si vetetima gojen krejt flow trunin full t'musht me rima
kur e qiti nAksion aha e thirrin killa reper 5000 kubik me 52 ventilla me infinit njeri e di qe ma ki inati kungjat qoja nanes se ju kan ba bajat ahaa kur o puna per hip hop ktu e din kush dominon beatin edhe hitin e boj se jom number one me ju pa tu kcy tu ja fut shake dhe vodkt shum ta kisha ngjit po pom vjen munim prej vodkes vodkes vodkes vodkes

Ref/2x

Vina se na krejt qka kem e bina bim sa her vina ti nclub na nin na nin aa Jem tpart edhe krejt e din e din Mitrovic ferizaj prishtin prishtin

G-fighter

Yeah Mthirrin Fajta qaj pej infinitit e din qe ma din tuten kur beatin e nagaziti kom qef e qysh kom qef ty tbertet momi tla desh nhymje teshat ti gjuj pi gjamit tla pa la qishtu e smuj diten mos rrini me fajterin se fajteri e ka siden reperat per mu jon si troshat e bukes jav hupi vedijen si me ra me tru prej malit tbukes ju boj tok si me bari tfierit qitash e kapishi tuaja tfajterit um gjen tPit tu fillit rep me krye um gjen shtrit tu njek beat nHip Hop me tPshtye

Ref/4x

Vina se na krejt qka kem e bina bim sa her vina ti nclub na nin na nin aa Jem tpart edhe krejt e din e din Mitrovic ferizaj prishtin prishtin


Ky tekst u dërgua nga Betim Rrahmani


Nuk kemi video për këtë këngë.


GT
Featuring: Fajt
Publikimi: 02/12/2012


GT - Na Bim Hit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Bim Hit".
3. Video është e këngës "Na Bim Hit", por nuk këndohet nga GT.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga GT:


Komente 0