Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gzim & Edona Hajdini - Për Mu Nana T'ka Rrit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Për Mu Nana T'ka Rrit" kënduar nga Gzim & Edona Hajdini.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Për Mu Nana T'ka Rrit".

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN
Gzim Hajdini & Edona Hajdini
Publikimi: 18/11/2023
00:00 - Për Mu Nana T'ka Rrit
03:29 - Hajde Moj Dashni
06:02 - Ajshe Belin Me KollanGzim & Edona Hajdini - Për Mu Nana T'ka Rrit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Mu Nana T'ka Rrit".
3. Video është e këngës "Për Mu Nana T'ka Rrit", por nuk këndohet nga Gzim & Edona Hajdini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Gzim Hajdini:


Komente 0