Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gzim Roci - Se Cu Treten Vitet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Cu Treten Vitet".
3. Video është e këngës "Se Cu Treten Vitet", por nuk këndohet nga Gzim Roci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gzim Roci - Se Cu Treten Vitet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/12/2007

2007-12-23T18:07:23+00:00se cu treten vitet nan
ketu ne mergim
se ce mbusha shpirtin non
plot me permallim
jo nuk edija
se ti ja verdet
se vec per malline
dot kalloj kjo jet
jo nuk edija
se ti ja verdet
se vec per malline
dot kalloj kjo jet

netet te gezuar non
i lash ne shtepi
shpirti permalluar non
vetem un edi
jo nuk edija
se ti ja verdet
se vec per malline
dot kaloj kjo jet
jo nuk edija
se ti ja verdet
se vec per malline
dot kaloj kjo jet

jo nuk edija
se ti ja verdet
se vec per malline
dot kaloj kjo jet
jo nuk edija
se ti ja verdet
se vec per malline
dot kaloj kjo jet
se vec per malline
dot kaloj kjo jet
se vec per malline
dot kaloj kjo jet


Ky tekst u dërgua nga  valbona
Më Shumë Këngë Nga Gzim Roci:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet