Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gzim Roci - Lulet Te Lirise

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lulet Te Lirise".
3. Video është e këngës "Lulet Te Lirise", por nuk këndohet nga Gzim Roci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gzim Roci - Lulet Te Lirise  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/12/2007

2007-12-25T13:07:28+00:00oooooooo

sa po qel nje lule
nmes te dardanis
lul kuqja e bukur
lulja e liris
ajo i ngjan jetes
qesh e rrezaton
vjen e ren lirije
se kundermon

ref:ooooo ja pranvera erdhi
me shum bukuri
nuse te stolisur
gjeta ndardani
lulet te lirise buzeqeshin sot
gezuar pranvere gezuar kosov

ooooooo

lulet ce kan qellur
nuk kan qellur kot
nzemer i kan mbjellur
lule lule lot

ajo i ngjan jetes
qesh e rrezaton
vjen e ren lirije
ce kundermon

ref:ooooooooo
ja pravera erdhi
me shum bukuri
nuse te stolisur
gjeta ndardani
lulet te lirise buzeqeshin sot
gezuar pranvere gezuar kosov(2x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona
Më Shumë Këngë Nga Gzim Roci:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet