Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Habibe Ostreni & Hekuran Krasniqi - Ndarja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndarja".
3. Video është e këngës "Ndarja", por nuk këndohet nga Habibe Ostreni & Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Habibe Ostreni & Hekuran Krasniqi - Ndarja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Hekuran Krasniqi

14/04/2009

2009-04-14T18:55:24+00:00Tash , nuk dua lutje
me mir ne te ndar
nuk vazhdoj me tutje.

S'mundem ,ty te harroj
gjithcka ndryshoj
pa ty s'mund t'vazhdoj

Reff:
Mos, u kthe mos me kerko
pa mua ti jeto
me mir nga un ti shko.
Ndarjen, s'mund ta perballoj
pa ty s'mund t'vazhdoj
veshir e kam tet harroj!

E di, qe ti te mundon
falje me kerkon
por tash eshte shum von.

Pse, ti nuk me fal
me vret me cdo fjal
te lus e kam mall .

Reff:
Mos, u kthe mos me kerko
pa mua ti jeto
me mir nga un ti shko.
Ndarjen, s'mund ta perballoj
pa ty s'mund t'vazhdoj
veshir e kam tet harroj!

'Eeej aaaa.

Reff:(2x)
Mos, u kthe mos me kerko
pa mua ti jeto
me mir nga un ti shko.
Ndarjen, s'mund ta perballoj
pa ty s'mund t'vazhdoj
veshir e kam tet harroj!


Ky tekst u dërgua nga  saramk
Më Shumë Këngë Nga Habibe Ostreni (Bibe):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet