Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Hafsa Zyberi - Ditë E Zezë Gjashtë Qershori

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ditë E Zezë Gjashtë Qershori".
3. Video është e këngës "Ditë E Zezë Gjashtë Qershori", por nuk këndohet nga Hafsa Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hafsa Zyberi - Ditë E Zezë Gjashtë Qershori  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/08/2013

2013-08-01T10:52:11+00:00Ditë e zezë e 6 qershori
Shtini me pushkë tradhëtari
Ranë si trima tre dëshmorë
N’mes të rrugës në Kavajë

Ranë si trima tre dëshmorë
N’mes të rrugës në Kavajë

Doli nona e Vangjelit
Mun ke pragu i shtëpisë
Kam dhe ma unë djem të tjerë
Për në radhët e partisë

Kam dhe ma unë djem të tjerë
Për në radhët e partisë

Dalin motrat e Raziut
N’kry të rrugës pranë shtëpisë
Hakun tand vlla do t’a marrin
Bij të tjerë të Shqipërisë

Hakun tand vlla do t’a marrin
Bij të tjerë të Shqipërisë

Fli i qetë o shoku Loni
Edhe ju dëshmorë të tjerë
Për shumë shekuj do të rrojë
Emni juaj në këtë jet

Për shumë shekuj do të rrojë
Emni juaj në këtë jet


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Hafsa Zyberi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet