Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hafsa Zyberi - Kur Pata Nji Lulë Të Bukur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kur pata nji lule t'bukur
Kur pata nji lule t'bukur
thash se do ta kem përher
Iku fluturoi si flutur
edhe s'mujta me i marr er
Lulen n'dorë kur e pata
kimetin nuk ia dita
Vaj sa shpejto u nrys nata
un kët gjo nuk e kam prit.
Lulja prej dore ç'më doli
e prej gjumi u kom qu
M'la të shkreto në mendime
asnjiher s'e kam harru.Nuk kemi video për këtë këngë.
Hafsa Zyberi - Kur Pata Nji Lulë Të Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Pata Nji Lulë Të Bukur".
3. Video është e këngës "Kur Pata Nji Lulë Të Bukur", por nuk këndohet nga Hafsa Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hafsa Zyberi:


Komente 0