Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hagji Gjugja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Hagji Gjugja është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sabit Godeni

Rrustem Orllati

Herolind Orllati

Artim Shyti

Feriz Elezi

Nikollë Gjini

Hysni Gashi

Dren Zhuniqi

Taulant Sokoli

Florim Thaqi

Tags: Hagji Gjugja, Hagji Gjugja


Komente mbi këtë artist