A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Hajrë Behrami - Jem Shqiptar


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/08/2019

2019-08-17T17:00:02


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Jem Shqiptar" kënduar nga Hajrë Behrami.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Jem Shqiptar".
Videoklipi nga Hajrë Behrami i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019