A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Hajrie Abazi - O Shpirt


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/05/2019

2019-05-15T20:00:05

Music & Lyrics:

Gjoke Mulaj"O Shpirt" is a new song recently added in songs archive sung by Hajrie Abazi.
Probably the lyrics to this song will be available very soon, but your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody with the lyrics.
The music video from Hajrie Abazi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Motrat Hajzeri. We wish that's the lyrics you are looking for:

Sonte nuk dot qaj
Edi qe skam faj
Boll ma smund te pres
Njerzt quditen ne mes nesh

Shoqet do ti marr veten do ta knaq
Nese dikujt i pengoj mus hiq let me harroj

Perreth teje dot kercej
edhe ty sdo te verej

2X
Njeher un bera gabim se
ta fala dashurin

2x
ti spo din me mu afru zemren time
Me fitu loja ime tprovokon
Pse o shpirt se kupton

Prit pak o bukurosh sje
I vetmi ne ket bot
Tani sme duhesh te se
Perreth kam shoqe shoqerisht

Sonte dot kercej veten time ta
Nderprej nese dikujt i pengoj
Mus hiq let me harroj
Perreth teje dot kercej

2x
Njeher une bera gabim
Se ta fala dashurin

4x
ti spo din me mu afru zemren time
Me fitu loja ime tprovokon
Pse o shpirt se kupton

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019