Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hajro Ceka - Te Kaloj Afati Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


mos me thuaj sa me do
me mir thuaj me haro
mos me thuaj a me fal
per ty ora mu ka ndal

te kaloj afati
dashnija e pati
zemra ne se kthehet
koha prap nuk kthehet

nji mi her njisoj vazhdove
asnji shans nuk e shfrytzove
ti vetem deshe tjesh vet
gjithcka vjen ne vend te vet

te kaloj afati
dashnija e pati
zemra nese kthehet
koha prap nuk kthehetPublikimi: 26/11/2010


Më Shumë Këngë Nga Hajro Ceka:


Komente 0


Hajro Ceka - Te Kaloj Afati
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kaloj Afati".
3. Video është e këngës "Te Kaloj Afati", por nuk këndohet nga Hajro Ceka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.