Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hajro Ceka - Jam Shqiptar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Qe kur zoti krijoi boten
un kam qen e jam gjithmon
asnjeher se ula koken
jam shqiptar jam autokton
jam i vjeter sa vet koha
me njet lisi edhe guri
biri shqiperis etnike
porsi shpendi dhe flamuri.

Jam shqiptar jam autokton
jo nuk bohem dot me kthetra
se akoma historia s'mi ka lan huqet e vjetra. (2x)

Kam dhan jeten per flamur
si jo sot ku ka edhe nji
nuk me mbeti hupi kurr
por krenarin s'ma more kurr
kam te drejt te ekzistoj
se jam kombi me i larte
jam per shqiperine etnike
gjith shqiptaret tejet mbane.

Jam shqiptar jam autokton
jo nuk bohem dot me kthetra
se akoma historia s'mi ka lan huqet e vjetra. (2x)

Ky tekst u dërgua nga GjergjPublikimi: 10/01/2016


Më Shumë Këngë Nga Hajro Ceka:


Komente 0


Hajro Ceka - Jam Shqiptar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Shqiptar".
3. Video është e këngës "Jam Shqiptar", por nuk këndohet nga Hajro Ceka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.