Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hajrulla Emini - Lamtumir Vendet E Mia  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/10/2015

2015-10-06T21:35:16+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lamtumir Vendet E Mia" kënduar nga Hajrulla Emini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hajrulla Emini i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hajrulla Emini:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet