A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Hajrumin Kamberi - Cka Kisha Bo Pa Ty


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/12/2018

2018-12-05T17:00:06


Sorry, this song lyrics is not yet available "Cka Kisha Bo Pa Ty" sung by Hajrumin Kamberi.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Cka Kisha Bo Pa Ty".
The music video from Hajrumin Kamberi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019