Më mbaj mend (për 1 muaj)

Haki Halimi
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Ditëlindja:
  • 8 Mars
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  20

Haki Halimi është këngëtar i njohur. Më datë 30 Dhjetor 2015, Haki Halimi publikon videoklipin "Mos Beso".

Në vitin 2015, Haki Halimi publikon albumin "Buzëqeshja E Saj".

Më datë 12 Shkurt 2017, Haki Halimi publikon videoklipin "E Kam Dasht".

Në vitin 2018, Haki Halimi publikon albumin "Kenge Dasmash 2018".

Më datë 25 Janar 2020, Haki Halimi publikon videoklipin "M'paske Rrejt". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kujtim Aliu. Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet