Më mbaj mend (për 1 muaj)


Halil Bytyqi, Ise Llapqeva & Naim Krasniqi - Kceva Pup E Rash Te Reka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kceva Pup E Rash Te Reka".
3. Video është e këngës "Kceva Pup E Rash Te Reka", por nuk këndohet nga Halil Bytyqi, Ise Llapqeva & Naim Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Halil Bytyqi, Ise Llapqeva & Naim Krasniqi - Kceva Pup E Rash Te Reka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Cka Po M'rrin Karshi Karshi"

Komente

Asnjë Koment

08/01/2014

2014-01-08T11:56:15+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kceva Pup E Rash Te Reka" kënduar nga Halil Bytyqi, Ise Llapqeva & Naim Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Habib Shala & Mustafa Shala. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kceva pup e rash te reka
gjeta çiken tuj la tesha

po i lan teshat ma bardh si bora
i ka faqet ma kuq si molla

o i ka faqet ma kuq si molla
rroka pushken e para i dola

rroka pushken e i dola para
a po nalesh a je se t vrava

a po nalesh a ja se t vrava
na shkoj moti o java java

na shkoj moti o java java
s po din nana o spo din baba

s po din nana o spo din baba
shkon pasula nau kall otava

shkon pasula nau kall otava
ehe e lash shatin e more nau prish ara medet oMë Shumë Këngë Nga Halil Bytyqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë