Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Halil Bytyqi & Naim Krasniqi - Moj Kosove T'lumt Na Per Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/09/2014

2014-09-24T08:03:27+00:00

Më Shumë Nga

Naim Krasniqi (Rapsod)

Këngë e albumit:

"Vol. 2 (Sali Syla)"

Këngë e albumit:

"Lulezoi Fusha, Lulezoi Mali"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Kosove T'lumt Na Per Ty" kënduar nga Halil Bytyqi & Naim Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Halil Bytyqi & Naim Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Salih Krasniqi & Feriz Krasniqi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Më Shumë Këngë Nga Halil Bytyqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet