Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hamez Llapqeva & Sami Gashi - Ç'ke Bylbyl Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O qke bylbyl qe tu kan zbardh floioket
more qke bylbyl o qe tu kan zbardh floioket

o nat e dit more tuj kja shoioket
more nat e diti o vlla tuj kja shoioket

o qke bylbyl qe tu kan zbardh syt e
more qke bylbyl o qe tu kan shtjerr syt

o nat e dit more tuj kja te rit i te
more nate e dit oo o vlla tuj kja trit e

Ky tekst u dërgua nga Armir Baraliu


Nuk kemi video për këtë këngë.


Featuring: Sami Gashi
Publikimi: 31/03/2009


Më Shumë Këngë Nga Hamez Llapqeva:


Komente 0


Hamez Llapqeva & Sami Gashi - Ç'ke Bylbyl
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ç'ke Bylbyl".
3. Video është e këngës "Ç'ke Bylbyl", por nuk këndohet nga Hamez Llapqeva & Sami Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.