Audio

Hamko - Diss (venat E Bashkume)  (Feat. Sparks)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/10/2009

2009-10-19T22:43:23

Featuring

SparksiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Diss (venat E Bashkume)" kënduar nga Hamko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hamko i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hamko: