Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hana Band - Po Sme Puthe Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Po s'me puthe ti kjo loje nuk ka kufi jo s'ka kufiiii dhe thash te pendohem me sy kur te shoh por jo jojojojo dikur erdhe dhe nuk me pyete te lutem shko me thire te pendohem dhe jeta e bukur titullohet me emer te vecant eshte kerkese nga une po s'me puthe ti une do te vdes...

3x.
Aha e kam nje zemer aha per ty do te vdes aha me lutjet tua aha une do te vdes.Nuk kemi video për këtë këngë.


Hana Band
Publikimi: 01/12/2005


Hana Band - Po Sme Puthe Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Sme Puthe Ti".
3. Video është e këngës "Po Sme Puthe Ti", por nuk këndohet nga Hana Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hana Band:


Komente 0