Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hana Cakuli - Naten Kaloje Me Ne Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  6

(Top Fest 3)

NAAAnnaaa...nananaaa,
naannaa...hejj

te lutem pa frike zgjohu naten
naten kaloje me ne
eja sonte,
jo mos kujto fajin faj nuk ke
eja sot pa frike kalo naten,
naten, naten largoje me ne.
nuk e dije,jo,
per jete ne krahe ti na ke

s'ishte e lehte per ty e di,
kur te la
jo s'ka me,
qave ike nate me shi,
ti merzitur,
jo nuk ka me.
nuk lejoj ajo te preke,
me te vertete,jo mik ti,
syte e tu kerkojne jete,
bashke me ty mik
nate me s'do kete.

te lutem pa frike zgjohu naten,
naten kaloje me ne
eja sonte,jo,
mos kujto fajin,
faj nuk ke....Publikimi: 09/02/2006
Festivali: Top Fest 3
Muzika: Genti Lako
Teksti: Kastro Zizo
Orkestrimi: Genti Lako


Hana Cakuli - Naten Kaloje Me Ne
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Naten Kaloje Me Ne".
3. Video është e këngës "Naten Kaloje Me Ne", por nuk këndohet nga Hana Cakuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hana Cakuli:


Komente 0