Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hana Nikprelaj - Sjell E Pshtjell Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

1.
Te baj be ne syte e ballit,
ti me qesh e thu: s'asht gja.
A thu kam has ne k'si djalit,
fort e du e s'di c'me ba. 2x

Ref.
Sjell e pshtjell e s'ke c'mendohesh,
a e sheh se kot vonohesh.
Sjell e pshtjell e s'ke c'ka ban,
ah kete pune krejt du me e lane. 2x

2.
Une te flas e ti s'merr vesh,
kur s'me sheh bahesh marak.
Here me qan e here me qesh,
a thu don ti kshu u plake. 2x

Ref.
Sjell e pshtjell e s'ke c'mendohesh,
a e sheh se kot vonohesh.
Sjell e pshtjell e s'ke c'ka ban,
ah kete pune krejt du me e lane. 4x


Ky tekst u dërgua nga Bes


Nuk kemi video për këtë këngë.
Hana Nikprelaj - Sjell E Pshtjell
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sjell E Pshtjell".
3. Video është e këngës "Sjell E Pshtjell", por nuk këndohet nga Hana Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hana Nikprelaj:


Komente 0