Më mbaj mend (për 1 muaj)


Harbin Hoxha - Ajo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo".
3. Video është e këngës "Ajo", por nuk këndohet nga Harbin Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Harbin Hoxha - Ajo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

10/05/2009

2009-05-09T23:00:00+00:00Ajo

Asht shum e msheft
Enigme me profesion
asht shum e ndijshme
thehet si porcelan
asht shum e lumtun
kur zogjët fluturojn
shum e amel
kur flet e buzqesh

Ajoooo dhe kohen e nal
Ajoooo dhe diellin e bon han
Ajoooo krejt yjet i numron
Ajoooo gjeth metet ajo dhe kurr ska me ndryshu...

Asht shum e ashper
Kur muhabetit ja nis
shum e rrezikshme
kur qefin ja prish
shum e lazdrume
kur ec rruges me kallderm
asht shum e eger
kur rete qiellin e mlojn


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet