Hasan Brahaj
Hasan Brahaj
Hasan Brahaj
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Hasan Brahaj është këngëtar i njohur. Teknologjia ka nis e po i ofron gjithkujt të bëhet i famshëm e të realizojë një këngë. Në këtë kohë, askush nuk po e ka të vështirë të jetë një “yll”.

Këtë gjë ka bërë edhe Hasan Brahaj, që këndon këngë popullore. Një prej këngëve të tij të hedhura në YouTube ka marrë deri tani mbi 185 mijë shikime, pavarësisht se klipi dhe zëri i tij nuk janë të ndonjë cilësie të lartë.

Më datë 5 Gusht 2009, Hasan Brahaj publikon videoklipin "Dasma Shqiptare".

Më datë 16 Nëntor 2015, Hasan Brahaj publikon videoklipin "Pishman", në bashkëpunim me Viola Taçi.

Më datë 3 Shkurt 2023, Hasan Brahaj publikon videoklipin "Amanet".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0