Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hashim Shala - Kënga E Januz Rukiqit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O une ket kange qe kam maru e
Nji burre t'vjeter du me knu
Nji burre t'vjeter ai shahir
Sevdal dhe burre i mire

Nji burre t'vjeter ai shahir
Sevdal dhe burre i mire

Hej kjo burrnia e shahirnia
Kurre nuk kan o me u harru
Kur m'kujtohen kanget e plakut
Me ate za t'bukur tuj knu

Kur m'kujtohen kanget e plakut
Me ate za t'bukur tuj knu

O djalo djalo i Rukiqit
Gjithe ke knu o me sevda
Neper miq edhe jarana
Kurre pleqnija ???

Neper miq edhe jarana
Kurre pleqnija ???


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Hashim Shala - Kënga E Januz Rukiqit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kënga E Januz Rukiqit".
3. Video është e këngës "Kënga E Januz Rukiqit", por nuk këndohet nga Hashim Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hashim Shala:


Komente 0