Më mbaj mend (për 1 muaj)

Haxhi Dauti - Adriana Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


U Shemben Shum Vite
E Ti Ende Ri Larg Meje
A' Sme Sheh
Se Si Digjem Nder Vehte
Fol Ti Tani
A Thua Dashuri

Adriana - Lulja ime
Mos Me Thuaj Se - Nuk Me Di
Adriana - Zemra Ime
Mi Dhuro Moj - Ato Sy

Erret Ne Zemren Time
Nuk Di Se Ku Je Ti
Ty Te Prita
Ne Eshtje Me Lot Ne Sy
Ti U Largove
Pa Then Lamtumir

Adriana - Lulja ime
Mos Me Thuaj Se - Nuk Me Di
Adriana - Zemra Ime
Mi Dhuro Moj - Ato Sy

Val A Thua Ti
Se Do Kethesh Perseri
Ti Ne Jeten Time
Ku Endrra Jote Fle
I Etur Po Te Pres
Ne Jeten Time

Adriana - Lulja ime
Mos Me Thuaj Se - Nuk Me Di
Adriana - Zemra Ime
Mi Dhuro Moj - Ato SyNuk kemi video për këtë këngë.


Haxhi Dauti
Publikimi: 07/08/2009


Haxhi Dauti - Adriana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Adriana".
3. Video është e këngës "Adriana", por nuk këndohet nga Haxhi Dauti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Haxhi Dauti:


Komente 0