Më mbaj mend (për 1 muaj)

Haxhi Maqellara - Malli Për Dibrën Time Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Mue t'mjerit moj nana ime
M'kalojn vitet moj porsi lum
Veç per ty e per Dibren time
Malli i shkrete moj po m'djeg shum x2

Ref...x2
Digju digju zemra ime
Digju kallu si qiri
Malli moj per Dibren time
O shpirtin ç'ma ka shkri

Shoket e mi o te Dibres se madhe
Amanet po ja ua la nje fjal
Nanen time hallen madhe
O t'ma shikoni o pa ja ndal x2

Ref...x2
Digju digju zemra ime
Digju kallu si qiri
Malli moj per Dibren time
O shpirtin ç'ma ka shkri

...

Ref...x2
Digju digju zemra ime
Digju kallu si qiri
Malli moj per Dibren time
O shpirtin ç'ma ka shkri


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Haxhi Maqellara - Malli Për Dibrën Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli Për Dibrën Time".
3. Video është e këngës "Malli Për Dibrën Time", por nuk këndohet nga Haxhi Maqellara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Haxhi Maqellara:


Komente 1